جراح گوش

گوش ها از مهم ترین عناصری هستند که افزون بر عملکرد مهمی که داشته و شنوایی را امکان پذیر می سازند بر روی زیبایی نیز تاثیر قابل توجهی می گذارند. جراحی زیبایی گوش ، نوعی جراحی پلاستیک زیبایی می باشد که با هدف اصلاح ایرادات و عیوب ظاهری گوش هایی می باشد که به صورت مادرزادی یا در پی حوادث و ضربات ، دچار دفرمیتی شده اند ؛ انجام می گیرد.

از این رو افرادی که بنا به هر علتی از شکل ظاهری گوش های خود راضی نیستند ، می توانند مبادرت به انجام جراحی زیبایی گوش نموده و با رفع نقائص ظاهری گوش های خود ، فرمی مناسب و مطلوب به آن ها ببخشند.

جراح گوش

برای انجام جراحی زیبایی گوش به چه پزشکی باید مراجعه نمود ؟

به طور کلی انجام عمل جراحی زیبایی گوش ، در حوزه صلاحیت و اختیارات پزشکان جراح پلاستیک و پزشکان جراح و متخصص گوش و حلق و بینی می باشد.

زیرا این دسته از پزشکان ، آموزش های آکادمیک و عملی لازم در زمینه جراحی های زیبایی صورت ؛ از جمله جراحی زیبایی گوش را سپری نموده اند و در نتیجه با شناخت دقیقی که از علم زیبایی شناختی دارند قادر خواهند بود جراحی گوش را به بهترین نحو ممکن به انجام رسانند.

لزوم انتخاب جراح گوش

لازم به ذکر است که جراحی زیبایی گوش ، از جمله جراحی های پیچیده و دشوار به شمار می رود و تنها در صورتی که توسط بهترین جراح گوش ، انجام شود به نتایج قابل قبولی خواهد انجامید.

لذا به جرأت می توان اذعان نمود که انتخاب صحیح جراح گوش ، در حصول نتیجه رضایت بخش از این عمل جراحی تاثیر قابل ملاحظه ای دارد.

چه بسا افرادی که با انتخاب نادرست جراح گوش ، نه تنها به نتایج مطلوبی از جراحی زیبایی گوش دست نیافته اند ؛ بلکه متحمل عوارض این جراحی نیز شده اند و در برخی موارد جهت جبران عوارض پیش آمده ، ناچار به انجام مجدد این جراحی و پرداخت هزینه های گزاف شده اند.

در این جا باید خاطر نشان شد که متقاضیان جراحی زیبایی گوش پیش از مبادرت به انجام این عمل جراحی ، در ابتدا باید جهت اطلاع از این امر که آیا کاندید مناسبی برای این عمل جراحی هستند یا خیر ؛ به جراح گوش مراجعه نمایند.

جراح گوش

انتخاب جراح گوش

در راستای انتخاب جراح گوش ، پیش از هر چیز ؛ سوابق تحصیلی و کاری جراح مورد نظر خود را مورد بررسی قرار داده و سپس جهت قطعی کردن انتخاب تان ، به مطب ایشان مراجه نمایید و با ایشان در خصوص انتظارات و اهداف تان از جراحی گوش صحبت کنید.

راه های انتخاب بهترین جراح گوش

قبل از آن که راهکارهای مناسب جهت انتخاب جراح گوش را تبیین نماییم ؛ بهتر است متذکر شویم که متقاضیان اعمال جراحی زیبایی به منظور انتخاب بهترین جراح ، جهت انجام جراحی مورد نظر باید با توجه به شهر و استان محل سکونت خود اقدام به انتخاب جراح نمایند.

راهکارهای ذیل ، در انتخاب بهترین جراح گوش می توانند بسیار کمک کننده باشند :

  • در گام نخست ، بهتر است از طریق جستجو در اینترنت و صفحات مجازی و نیز تحقیق از دوستان و آشنایان تان که این جراحی را انجام داده و به نتایج ایده آل دست یافته اند ؛ لیستی جامع از بهترین جراحان گوش استان محل سکونت تان تهیه فرمایید.
  • در این مرحله می توانید در خصوص پزشکانی که یافته اید تحقیق نمایید ؛ بدین ترتیب که به وبسایت های رسمی و شبکه های مجازی آنان مراجعه نموده و سوابق کاری و نمونه کارهای شان را ملاحظه و بررسی کنید.
  • حال شما می توانید به مطب پزشکی که مورد انتخاب تان است ، به صورت حضوری مراجعه کنید.
  • شما می توانید پس از مراجعه به مطب پزشک مورد نظر ، برای اطمینان از انتخاب تان با بیمارانی که در مطب حضور دارند گفتگو کرده و از میزان رضایتمندی آن ها نسبت به نتیجه عمل زیبایی گوش جویا شوید.

در آخر باید برای قطعی کردن انتخاب تان ، در جلسه مشاوره شرکت نموده و توسط ایشان مورد ارزیابی و معاینات مخصوص قرار گیرید ؛ تا از این مسئله اطلاع یابید که آیا انجام این جراحی برای شما مناسب هست یا خیر ؟

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

برای امتیاز دادن به پست روی ستاره کلیک کنید!

میانگین امتیاز ها ۱ / ۵٫ تعداد امتیازات: ۱

هیج امتیازی ثبت نشده!اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید

, , , , , , ,

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست